OKNA, DVEŘE, VRATA, ZIMNÍ ZAHRADY, STÍNÍCÍ TECHNIKA

sídlo firmy - Mánesova 623, 739 61 Třinec

tel.: 775 720 874

email: okna@niedoba.cz

Aktuality


Změna otevírací doby

14.07.2023

Vážení zákazníci, tímto Vás informujeme, že naše kancelář bude od 17. do 26. července uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Po tuto dobu prosíme o zasílání Vašich požadavků e-mailem. Děkujeme.


Změna otevírací doby

31.01.2023

Vážení zákazníci,  dovolujeme si Vás upozornit, že dne 1. února je naše kancelář uzavřena z důvodu školení personálu ve výrobním závodě dveří. Děkujeme za pochopení. Kolektiv Okna Niedoba.


Změna otevírací doby

03.01.2023

Upozorňujeme, že naše prodejna na ulici Mánesova v Třinci je do 9. ledna 2023 uzavřena. V neodkladných případech prosím volejte na tel. č. 775 720 870 nebo 775 720 871. Děkujeme.


Garážová vrata a vstupní dveře Hörmann v akci !

11.03.2021

Nepřehlédněte akční nabídku sekčních garážových vrat a vstupních dveří Hörmann


další aktuality

Okna Niedoba

Okna, dveře, garážová vrata, představují nedílnou součást výstavby nových či rekonstrukci stávajících budov. Aby výběr vhodného designu těchto stavebních prvků byl vaší jedinou starostí, potřebujete spolehlivého partnera, který se postará o vše potřebné od prvotního návrhu až po konečnou realizaci. Tím pravým partnerem jsme pro vás my.

Společnost Okna Niedoba si po dobu své existence vydobyla významné postavení na trhu. Podařilo se nám zachovat si charakter rodinné firmy s lidským přístupem ke každému z naších zákazníků a snahou o dosažení perfektních výsledků za všech okolností. Díky odbornosti a mnoholetým zkušenostem našich zaměstnanců, využívání nejnovějších pracovních postupů a výrobků prvotřídní kvality patříme mezi zavedené realizační firmy v regionu. Naše dlouholeté úsilí nejlépe reprezentují stovky úspěšných realizací, jejichž příklady si můžete prohlédnout na našich stránkách v sekci reference.

Dlouhá cesta, kterou jsme od založení naší firmy absolvovali nám dala nejen jedinečné know-how, ale napomohla i ke zformování naší filozofie orientující se na zprostředkování reálných hodnot našim zákazníkům. Přijďte se o tom přesvědčit sami do naší moderní vzorkovny v Třinci a my vám nabídneme řešení sestavené na míru vašim individuálním požadavkům a postaráme se o jeho bezchybnou realizaci.


Naše služby

Zdarma pro vás zajistíme vstupní odbornou konzultaci, vyhotovení cenové nabídky a zaměření stavebních otvorů. Následně se postaráme odbornou a rychlou realizaci. Nabízíme veškeré služby spojené s montáži oken, jako je demontáž původních oken, instalace parotěsných a paropropusných pásků, zednické práce, odvoz a likvidaci původních oken, komplexní úklid po montáži. Samozřejmostí je plný záruční a pozáruční servis všech našich produktů z jejichž nabídky můžete vybírat níže.