<< zpět

Sekční

Moderní a uživatelsky velmi oblíbenou variantu představují sekční vrata.

Moderní a uživatelsky velmi oblíbenou variantu představují sekční vrata. Toto technicky pokročilé řešení se skládá z pohyblivých hliníkových segmentů s termoizolační vrstvou, nosné konstrukce a systému torzních pružin, který napomáhá manipulaci s vraty.

Průmyslová sekční vrata se otevírají svisle, segmenty vrat zajíždějí pod strop. Ocelová sekční vrata nabízíme ve dvou základních provedeních: z úzkým prolisem nebo hladkým panelem. Obě provedení vrat je možno uzpůsobit individuálním požadavkům zákazníků, jejichž výčet zahrnuje možnost doplnění o uzamykatelné integrované dveře umožňující průchod osob i při zavřených vratech či možnost individualizace vzhledu. Svá vrata si můžete dopřát v dekorech imitujících dřevo, nebo můžete zvolit jeden z více než 200 odstínů dle barevné palety RAL.

O pohon vrat se stará elektromotor v kombinaci s dálkovým ovládáním. Pohony jsou standardně vybaveny bezpečnostní prvky v podobě čidel přetížení, která se postarají o opětovné nadzvednutí vrat v případě, že zavírající se vrata narazí na odpor. Za příplatek lze vrata vybavit fotobuňkami, které znemožňují jejich uzavření při detekce překážky v průjezdovém otvoru. Příjemným bonusem je programovatelné dálkové ovládání, které můžete využít pro řízení více zařízení a spolu s vraty tak ovládat třeba i příjezdovou bránu nebo okenní rolety.